Jesteśmy już na GLOVO!

AfreeKANA Laureatem Plebiscytu "Orły Gastronomii"

Drodzy Goście,
Jest nam niezmierne miło, że dzięki Waszym opiniom o naszej restauracji zostaliśmy w tym roku Laureatami Plebiscytu "Orły Gastronomii"!
Dziękujemy z całego serca i zapraszamy na przepyszne jedzenie i relaks w ogrodzie w centrum Sosnowca :-)

W miniony piątek /6 marca 2020 r./ odbyło się w naszej KANIE spotkanie z Panią Magdaleną Dziedziak-Wawro - psychologiem i coachem, pasjonatką psychologii pozytywnej i propagatorką arystotelesowskiej myśli, że bycie szczęśliwym zależy od nas samych. Podczas spotkania, które było niejako ukłonem w stronę przybyłych Pań - w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet, Pani Magda zdradziła receptę na szczęście. Starała się uświadomić naszym gościom jak bardzo nasze nastawienie i lęki oddalają nas od poczucia spełnienia i czerpania radości z życia. Jak się bowiem okazuje najwięcej zależy od nas samych, a nie od okoliczności i zdarzeń w naszym życiu. Dlatego już czas, by porzucić stereotypowe przekonania i śmiało - krok, po kroku - realizować marzenia, a także uwolnić się od toksycznych relacji i emocji. Warto zrobić takie porządki w sobie wraz z nadchodzącą właśnie wiosną!

 

 

9 marca 2020

OBIADY DNIA!

Polecamy Obiady Dnia. To codziennie inny, zawsze świeży, dwudaniowy obiad za jedyne 29,00 zł. OBIAD DNIA czeka na Ciebie w godzinach od 13.00 do 16.00.

AfreeKANA club - bo dobrego nigdy za wiele!!!

Klub AfreeKANA mieści się w budynku CEiWM KANA w Sosnowcu, przy ulicy Legionów 10. Miłych Gości zapraszamy
od poniedziałku do niedzieli w godz. 11.00 - 17.00
w czasie pogodnych, słonecznych dni w godz. 11.00 - 18.00