Wkrótce jedziemy na wakacje!

W sobotę /13 lipca/ czynni jesteśmy krócej!

UWAGA!

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 1 maja 2019 r. Restauracja AfreeKANA będzie czynna w godz.:
- poniedziałek - piątek: od 11.00 do 19.00,
- sobota: od 12.00 do 19.00,
- niedziela: od 12.00 do 18.00.

Serdecznie zapraszamy!

Zorganizuj z nami firmową Wigilię!

Do pobrania w wersji elektronicznej formularz firmowej Wigilii w formatach:
.doc
.odt
.pdf.
Możesz go wypełnić na komputerze i przesłać na adres kana@kana.sosnowiec.pl, lub wydrukować i przynieść do naszej restauracji.

Zorganizuj z nami I Komunię Świętą!

Mamy wolne terminy na komunie w 2019 roku!

Lokalny rolnik!

Wszystkich sympatyków zdrowego odżywiania zapraszamy do składania nowych zamówień na produkty od Lokalnego Rolnika, które będzie można odebrać już 24 sierpnia w naszej AfreeKANIE.

Nowe menu!

Zmieniamy się i rozwijamy dla Ciebie! Już od dzisiaj zapraszamy do naszej restauracji i skosztowania naszych nowości z nowego menu. Zjedz pyszny obiad dnia, lub sięgnij po obiadową propozycję Szefa Kuchni


WIĘKSZE PORCJE - STARE CENY!!!

WIĘKSZE PORCJE - STARE CENY!!!

Dynia w roli głównej

Promocja w AfreeKANIE

Owoce leśne w roli głównej!

W miniony wtorek, 17 czerwca, w restauracji AfreeKANA odbyło się szóste, a zarazem ostatnie przed wakacjami, spotkanie miłośników kuchni. Tym razem, w czasie "Gotowania w AfreeKANIE", uczestnicy warsztatów poznali przepisy na desery - ciasta i tarty - z owocami leśnymi.

Gotowanie w AfreeKANIE

Barbara Surmacz-Dobrowolska, prowadząca "Gotowanie w AfreeKANIE", dla zobrazowania różnorodności zastosowania owoców leśnych, zaproponowała przepis na bałagan z owoców leśnych - malin, jeżyn, jagód i serka mascarpone, udekorowany listkami świeżej mięty. Ten prosty deser zachwycił Uczestników spotkania swoim smakiem i zapachem, a co więcej, łatwością przygotowania!......więcej.

"Zachwyt nad Andami" -
kolejne Spotkanie Międzykulturowe w sosnowieckiej KANIE!

KANA wraz z restauracją AfreeKANA zapraszają miłośników podróży, górskich wędrówek i dziewiczej przyrody na ostatnią odsłonę "Sosnowieckich Spotkań Międzykulturowych". Tym razem, 9 grudnia /poniedziałek/ o godz. 18.00 naszymi Gośćmi będą Bożena Jasiak i Dariusz Gusiew, którzy podzielą się z uczestnikami wieczoru wspomnieniami ze swojej podróży do Boliwii, Ekwadoru i Peru......więcej.

Poznaj NOWOŚCI W MENU!

Poznaj NOWOŚCI W MENU!

Spotkanie pt. "Sen pod baobabem"
rozpoczęło "Sosnowieckie Spotkania Międzykulturowe"!

W miniony poniedziałek, 23 września w restauracji AfreeKANA zainaugurowaliśmy projekt KANY pn. "Sosnowieckie Spotkania Międzykulturowe". Nasza nowa inicjatywa jest w szczególności skierowana do miłośników dalekich podróży oraz dzikiej przyrody i zakłada spotkania z zaproszonymi gośćmi, którzy dzielą się swoimi wspomnieniami z podróży do miejsc, do których dotarli i gdzie żyli jak miejscowa ludność. Ze swoich wypraw przywieźli nie tylko pamiątki i bogatą dokumentację fotograficzną, ale przede wszystkim wiedzę o życiu zwykłych ludzi z dala od naszej, zachodniej cywilizacji.

Sen pod baobabem

Pierwszym Gościem AfreeKANY był śląski dziennikarz, wydawca, przedsiębiorca, ale przede wszystkim podróżnik i autor uznanego za najlepszą książkę podróżniczą 2012 r. w plebiscycie "Książka Roku", zbioru afrykańskich opowieści pt. "Sen pod baobabem" – Tadeusz Biedzki......więcej.

"Sosnowieckie Spotkania Międzykulturowe" NOWY PROJEKT KANY rusza spotkaniem pt. "Sen pod baobabem"!
KANA wraz z restauracją AfreeKANA zapraszają serdecznie wszystkich miłośników dalekich podróży, dzikiej przyrody, ciekawych innych kultur i życia zwykłych ludzi z dala od cywilizacji do udziału w nowym projekcie pn. "Sosnowieckie Spotkania Międzykulturowe". W restauracji AfreeKANA zaproszeni goście zaprezentują różne rejony i miejsca na świecie, do których dotarli, gdzie nauczyli się wytwarzania rękodzieła, poznali różne kultury i religie, odwiedzili niecodzienne zakątki, nauczyli się przygotowywania lokalnych, plemiennych potraw i stosowania tamtejszej medycyny ludowej. Ze swoich wojaży przywieźli piękny bagaż wspomnień i doświadczeń, którymi podzielą się z uczestnikami projektu.

Sen pod baobabem

W ten sposób mieszkańcy Sosnowca poznają świat w jego różnorodności kulturowej, a opowieści gości, prezentacje multimedialne, filmy autorskie i zgromadzone przez nich fotografie, pamiątki i egzotyczne wyroby rękodzielnicze pozwolą poczuć atmosferę miejsc, którym będą poświęcone poszczególne spotkania......więcej.

Polecamy kawy mrożone

Promocja w AfreeKANIE

Zapraszamy na PIEROGI!

Zapraszamy na PIEROGI!

Karta Klubowa już jest!
Stań się posiadaczem Karty Klubowej KANY i korzystaj ze specjalnych cen w naszym Klubie!
Szczegóły w Klubie lub pod numerem telefonu 032 292-66-55.

OBIADY DNIA!

Polecamy Obiady Dnia. To codziennie inny, zawsze świeży, dwudaniowy obiad za jedyne 13 zł. OBIAD DNIA czeka na Ciebie w godzinach od 13.00 do 16.00.

Karta Klubowa

Przy każdej pozycji w naszej karcie znajdują się dwie ceny:
pierwsza (wyższa) jest ceną rynkową, stosowaną w restauracjach zbliżonych poziomem do AfreeKANY,
druga (niższa) jest ceną klubową, dla tych, którzy są z nami bardziej związani, wspierają nasze projekty i podoba im się nasza działalność.
Osobom tym proponujemy specjalną Kartę Klubową. Jej posiadaczem może stać się każdy. Szczegóły pod numerem telefonu: 032 363 10 30. Zapraszamy do korzystania z naszych promocji i ofert specjalnych.

AfreeKANA club - bo dobrego nigdy za wiele!!!

Klub AfreeKANA mieści się w budynku CEiWM KANA w Sosnowcu, przy ulicy Legionów 10. Miłych Gości zapraszamy
od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00
w sobotę w godz. 12.00 - 19.00
w niedzielę w godz. 12.00 - 18.00